Промисловий дизайн. Шліфування бетону​Шліфування бетону являє собою основну частину роботи по створенні оригінального стилю лофт! Шліфування монолітних стель та колон, або звичайного бетону і стель плитного перекриття.  
Шліфована монолітна стеля є невід'ємним атрибутом сучасного та практичного стилю лофт, або як акцент на мінімалізм та практичність будь якого іншого стилю. Переваг такої стелі дуже багато! Основна це вічність!

Саме шліфована монолітна стеля є єдиною стелею за якою потрібен мінімальний догляд, її не потрібно лакувати або фарбувати кожні 5-10 років! На монолітні стелі не з'являться з часом тріщини, така стеля не замащується і не втрачає кольору або відтінку. Наша фірма з великою відповідальністю відноситься до процесу шліфування монолітних або бетонних стель, використовуючи новітні та потужні інструменти.

​Виконуємо шліфування складних ділянок, таких як напливи моноліту та значні звиси стикових елементів плит підливу виконуючи фрезерування сталевої поверхні.
Виконуємо підгонку кутового переходу стеля-стіна. Стиль лофт це стиль надійності, мінімалізму та практичності! Це виглядає дуже цікаво і дуже красиво! Саме цю частинку стилю лофт, а саме шліфовану монолітну стелю можна включити і у інші стилі сучасних ремонтів помешкання.​Така стеля гарно вписується між прямими або багаторівневими коробами в оточені приємного стінового декору або масивних ліпнин. Професійно оформлена підсвітка шліфованої стелі надасть їй оригінального вигляду до якого так легко звикнути!Вигляд вашої майбутньої шліфованої стелі ви обираєте самі! Є великий та різноманітний вибір лаків та лазурів якими покривають таку стелю, від темно матового до світло глянцевого блиску та відтінку! Звернувшись до нас ви отримаєте професійну підхід, гарантію на шліфовану монолітну стелю, поради професіоналів та високу якість роботи!


Дата опублікування: 2018-05-31