З чого почати ремонт ?

   ​  Почати ремонт будинку необхідно з обмірковування і візуалізації дизайну всіх кімнат. У випадку, якщо планування вас не влаштовує, і ви хочете знести кілька стін або навпаки звести нову, то з цього слід починати. Якщо ви хочете, щоб весь об'єкт ремонту був виконаний в одному стилі, можете звернутися до допомоги дизайнера, він безсумнівно допоможе втілити всі ваші мрії в реальність.

     Обставини можуть диктувати різний підхід до початку ремонту – в одному випадку може використовуватися одна послідовність ремонту квартири, в іншому інша. 

     Цей вибір залежить саме від вас та вашого бюджету. Ремонт можна робити по кімнатах або масштабно відразу у всіх приміщеннях. Що стосується масштабних робіт в квартирі, то це найбільш прийнятний варіант ремонту, який зручний не тільки власникам квартири, але і майстрам. Справа в тому, що набагато практичніше і швидше ремонт виконується за операціями – розгромили всю квартиру відразу, і в ній поміняли всі комунікації, слідом вирівняли стіни і так далі. Таким чином всі брудні роботи починаються і закінчуються в один час.

     Почнемо з того, що розберемо основні етапи робіт при масштабному ремонті. Як тільки ви задумалися про ремонт, перше, що потрібно продумати, це дизайн всіх приміщень. До початку ремонту в новій квартирі ви повинні чітко представляти повну картину кінцевого результату.

Перший етап

     На цьому етапі ви робите демонтаж: змиваєте побілку зі стелі, шпалери зі стін, облицювальну плитку, декоративну штукатурку, гіпсокартонні конструкції. 

За підлогу краще не братися, тому що весь пил осяде на ньому, а нове підлогове покриття залишиться неушкодженим. У випадку, якщо у вас, вже лежить ламінований або паркет, який вимагає особливого догляду за собою, накрийте його клейонкою і по периметру заклейте малярською стрічкою, а зверху покладіть картон, він міцніше, ніж папір товщий і, отже, підлога менше постраждає від механічних пошкоджень. ​

Другий етап

     Штроблення стін для розводка комунікацій і електрики. Таку роботу необхідно виконувати в першу чергу, оскільки вона є найбруднішою. Для цього вам необхідно з точністю продумати, де у вас знаходитиметься телефон, телевізор, скільки розеток вам необхідно і в яких місцях. Потім відзначити ці місця і почати штроблення стін. Встановлюємо проводку, штроби закладаємо.

Третій етап

     Д​аний етап трудомісткий, тому що тут ми міняємо старі вікна на нові і ховаємо їх від пилу за допомогою плівки та малярської стрічки. Підготовка стін. Вирівнюйте стіни, зробіть відкоси: штукатуримо, шпаклюємо і зачищаємо. Починаємо ґрунтувати стелі та стіни.

Четвертий етап

     Цей етап стосується підлоги. Якщо підлога потребує заміни, то вам слід залити стяжку. Тільки після висихання можна приступати до наступного етапу

П’ятий етап

     Стіни. Знову ж клеїмо шпалери чи наносимо рідкі шпалери, фарбуємо стіни, робимо декоративну штукатурку або займаємось укладанням гіпсового декоративного каменю.

Шостий етап

     Все готово, крім підлоги. Саме час укладати ламінат, лінолеум, паркетну дошку або ковролін на нашу поверхню. Якщо ви вибрали паркет, то його слід почати лакувати. Але ось підлогову плитку слід укладати лише після того, як ви закінчите з стелею.

     Якщо раніше ви поклали паркет, то покривайте його лаком і слідуйте до наступного етапу.Встановлюємо міжкімнатні двері у всі кімнати, ставимо готівку і пороги. Збираємо та встановлюємо меблі, останні дизайнерські штрихи. Залишилося лише навести порядок і провести генеральне прибирання вдома.


Дата опублікування: 2018-06-01