Сучасний стиль чи порожнеча в інтер'єрі

​Сучасний стиль чи порожнеча в інтер'єрі 

   Якщо ви глибоко переконані в тому, що мінімалізм - доля казенних приміщень, офісів. Це не так. Основною ідеєю є досягнення просторової свободи в приміщенні, при цьому, щоб всі необхідні умови комфорту були присутні. Ми вільні в засобах, які допомагають нам змінити вигляд будинку. І створюємо таку атмосферу, яка була б нам по душі, легко користуватися простором, видозмінюючи його на свій лад. Сучасний стиль позбавлений будь -яких рамок, але має деякі головні відмінності: 

 1. максимально відкритий простір; 

 2. чим більше природного освітлення в кімнаті - тим краще; 

 3. мінімум складного поєднання в кольорах та формах; 

 4. архітектурні елементи, меблі, декор, повинні підпорядковуватись геометрії; 

 5. характерна неймовірна функціональність. Тобто кожна річ в такому будинку повинна мати якусь функцію. 


     Відсутність непотрібних речей дасть можливість вам самим бути в центі уваги свого приміщення. Такі "вільні" дизайни найкраще підходять для великих площ.         Вони найбільш зручні для розміщення акцентів. А японці висловили думку, що найкомфортніший стан для душі- порожнеча. Але для нас така обстановка пустити в інтер'єрі була довгий час, не прийнятною. Проте, вже сьогодні, відсутність деяких речей, предметів, меблів, стало звичним і природнім. Навіть виникає відчуття, що легше дихати. 

       І якщо ви обираєте для себе стиль мінімальності, то вже помилки в його оформленні будуть недопустимі. Такий стиль не сприймає зайвого декору. Однак, нерідко можна побачити високі геометричні вази чорного, білого або сірих кольорів.  

     Також добре вписуються чорно-білі фотографії обрамлені в хромовані рамки. Добре підійдуть трансформуючі меблі , які виконують декілька функцій. Форма і колір - найбільш виразні засоби в інтер'єрі. Правильно їх використовуючи, можна наповнити оселю нехитрою простотою або аскетичністю. 

 Можливо, саме ви мрієте про таке. 
Дата опублікування: 2018-08-13