Гардероб – “Mast Have “кожної сучасної квартири чи будинку.

Гардероб – “Mast Have “кожної сучасної квартири чи будинку. 

   Більшість людей впевнені, що гардероблна кімната – це перевага і надбання кварти і будинків, які мають велику площу. Але, ви помиляєтесь! А зараз сучасний сучасний інтер’єр диктує умови максимального простору і мінімального використання меблів. Дизайнери –фахівці запевняють, що для повноцінного гардеробу достатньо двох квадратних метрів, при стандартній висоті стель. 

Тому можна виділити два типи гардеробних приміщень:

 - Яка займає окрему кімнату. 

- Яка є частиною кімнати. Image caption

Дизайнери досить часто пропонують варіант гардеробу у спальній кімнаті. Основна перевага сучасних гардеробних полягає в тому, що шляхом різних конструкцій можна облаштувати будь –якій простір у вигляді полиць, вішаків, ящиків. Подібні конструкції монтується дуже швидко . Щоб уникнути безладу, і ‘ефекту захаращеності”, слід продумати, як ви будете розміщати речі. Полиці в гардеробі можуть мати будь – яку конструкцію: висувну, закріплену, глибоку. Можна виготовити спеціальний ліфт для переміщення вішаків на висоту; окремі модулі для взуття, закриті секції великих речей, гачки для розвішування сумок, парасольок та інших дрібниць. 

Де ж розташувати гардеробну кімнату в будинку? 

І тут варіантів маса. Все залежить від ваших побажань і планування приміщення.  

- Уздовж стіни приміщення може бути лінійна гардеробна. Важливою рекомендацією такої гардеробної кімнати те, щоб глибина становила не менше 80 см, для повноцінної зручності у використанні.

 - Паралельна гердеробна може бути як варіантом окремого приміщення. Для розміщення достатньої кількості стелажів можна грамотно використати дві паралельні стіни. 

 - Кутова гардеробна може використати площу «глухого» кута в кімнаті. 

- Гардеробна «під ліжком». Така гардеробна можлива за умови достатньо високої стелі. Де ви піднімете рівень ліжка, а вільний простір використати під гардеробну. 

     Зручні меблі, нестандартний ракурс бачення власної площі, грамотне планування дозволять навіть на невеликій площі створити гардеробне приміщення. 


Дата опублікування: 2018-08-21