Чому декоративна штукатурка?

​Чому декоративна штукатурка?

      Декоративна штукатурка – це сучасне і найбільш практичне покриття стін і стель. Вона створює унікальну атмосферу в інтер’єрі, допомогає досягти імітації іншого матеріалу на стінах. А в сучасних дизайнерів – це улюблений прийом оздоблення стін. І все тому, що вона придає кімнаті неповторний індивідуальний вигляд. Пройшли ті часи, коли при слові «штукатурка» у людини виникала асоціація зі стіною, покритою цементним розчином, на яку згодом наклеюються шпалери. 

     Ще в Давньому Римі декоративною штукатуркою оформляли інтер’єри заможних будинків, але широкого розповсюдження і моди вона набула в Італії тільки з часом. Те, що таке покриття набуває все більшої популярності, в першу чергу, пояснюється тим, що це екологічно чисте покриття і, відповідно, безпечне для здоров’я людини. За нею легко доглядати і можна використовувати будь – які миючі засоби, мають гарну вологостійкість. При цьому матеріал довгий час здатний зберігати яскравість колірної гами. Декоративну штукатурку розрізняють за способом нанесення і формуванням малюнка (фактурна і структурна), типом сполучного елемента, за матеріалом наповнювача.За допомогою спеціальних пігментів будь – якому типу декоративки можна надати потрібного кольору. Можна створити на стінах ефект натурального каменю, кори дерева, тканини, шкіри, бархату тощо.  Наприклад, за допомогою штукатурки Marmur можна досягти надзвичайного рельєфного малюнка. І досить актуальною є венеціанська штукатурка, що утворює на стінах глянцеві і супер міцні покриття. 

   Треба сказати, що структурна штукатурка, на відміну від класичної декоративної штукатурки, має більш широку сферу застосування. В залежності від основи, з якої вона виконана, структурною штукатуркою можна покривати стіни всередині приміщення і зовні, а гладка – ідеально підходить при оформленні колон, арок, ніш. 

​     

    

     Про новинки ринку в цій галузі можна розповідати безкінечно, придуманих для того, щоб вразити кожного дизайнера і споживача. Цей матеріал дозволяє творити, фантазувати і втілювати в життя найсміливіші художні задуми.


Дата опублікування: 2018-08-27