Ремонт під ключ


 • З нами ви зможете втілити ваші найсміливіші дизайнерські ідеї, створити затишне та стильне оточення, і все це в найкоротші терміни і за розумні кошти . Наша ціль -допомогти спланувати і виконати ремонт в квартирі правильно, фінансово раціонально та з економією часу. Користуючись нашими послугами ви змінімізуєте свою роботу і довірите справу професіоналам. Ми спеціалізуємось на проведенні високоякісних внутрішніх робіт і можемо виконати ремонт квартири в новобудові, старому будинку, приватному котеджі або офісі. Ведемо постійний контроль якості на всіх етапах робіт. Саме тому ми можемо гарантувати, що прекрасний результат збережеться надовго.
 • Все що вам необхідно — це зв'язатися з нами, розказати про ваше приміщення та яким би ви хотіли його бачити.

Ми все зробимо за вас! 

[sample1]

Послуги

  Ви купили квартиру? Тоді ми пропонуємо ідею дизайну. Звернувшись, до нас за проектом, вам не доведеться «сушити» голову запитанням: «хто все це зможе зробити». Ми повністю гарантуємо втілення в життя всіх дизайнерських ідей.

Розробка та дизайн проекту

  Декоративна штукатурка набула великої популярності і володіє масою переваг над іншими настінними покриттями. Технології виготовлення декоративних штукатурок у поєднанні з сучасними методами нанесення, можуть дати приголомшливі результати

Декоративні штукатурки

  Шліфування бетону являє собою основну частину роботи по створенні оригінального стилю лофт! Шліфування монолітних стель та колон, або звичайного бетону і стель плитного перекриття.

Шліфування бетону

  З нами Ви зможете втілити ваші найсміливіші дизайнерські ідеї, створити затишне та стильне оточення, і все це в найкоротші терміни і за розумні кошти .

Ремонт під ключ

  Гіпсокартон – універсальний «солдат» будівельного ринку. Один із найкращих матеріалів, який додасть ремонту цікавого і оригінального вигляду. Практично все можна втілити в життя завдяки цьому унікальному матеріалу.

Гіпсокартонні роботи

 • Електромонтаж
 • Сантехніка
 • Робота з підлогою
 • Плиточні роботи
 • Малярно-штукатурні роботи
 • Демонтаж та перепланування

Додаткові роботи