Шліфування бетону


Опис

 • Шліфування бетону являє собою основну частину роботи по створенні оригінального стилю лофт! Шліфування монолітних стель та колон, або звичайного бетону і стель плитного перекриття
 • Шліфована монолітна стеля є невід'ємним атрибутом сучасного та практичного стилю лофт, або, як акцент на мінімалізм та практичність будь- якого іншого стилю. Переваг такої стелі дуже багато! Основна- це вічність! Саме шліфована монолітна стеля є єдиною стелею за якою потрібен мінімальний догляд. На монолітні стелі не з'являться з часом тріщини, така стеля не замащується і не втрачає кольору або відтінку. Наша фірма з великою відповідальністю відноситься до процесу шліфування монолітних або бетонних стель, використовуючи новітні та потужні інструменти.
 • Вигляд вашої майбутньої шліфованої стелі ви обираєте самі! Є великий та різноманітний вибір лаків та лазурів якими покривають таку стелю, від темно матового до світло глянцевого блиску та відтінку! Звернувшись до нас ви отримаєте професійну підхід, гарантію на шліфовану монолітну стелю, поради професіоналів та високу якість роботи!         

Послуги

  Ви купили квартиру? Тоді ми пропонуємо ідею дизайну. Звернувшись, до нас за проектом, вам не доведеться «сушити» голову запитанням: «хто все це зможе зробити». Ми повністю гарантуємо втілення в життя всіх дизайнерських ідей.

Розробка та дизайн проекту

  Декоративна штукатурка набула великої популярності і володіє масою переваг над іншими настінними покриттями. Технології виготовлення декоративних штукатурок у поєднанні з сучасними методами нанесення, можуть дати приголомшливі результати

Декоративні штукатурки

  Шліфування бетону являє собою основну частину роботи по створенні оригінального стилю лофт! Шліфування монолітних стель та колон, або звичайного бетону і стель плитного перекриття.

Шліфування бетону

  З нами Ви зможете втілити ваші найсміливіші дизайнерські ідеї, створити затишне та стильне оточення, і все це в найкоротші терміни і за розумні кошти .

Ремонт під ключ

  Гіпсокартон – універсальний «солдат» будівельного ринку. Один із найкращих матеріалів, який додасть ремонту цікавого і оригінального вигляду. Практично все можна втілити в життя завдяки цьому унікальному матеріалу.

Гіпсокартонні роботи

 • Електромонтаж
 • Сантехніка
 • Робота з підлогою
 • Плиточні роботи
 • Малярно-штукатурні роботи
 • Демонтаж та перепланування

Додаткові роботи