Дизайн інтер'єру

Реалізуємо дизайнерський ремонт під ключ

Вирішили зробити комплексний ремонт житла?

Етапи дизайнерських робіт:
 • Розробка ТЗ

  Створення технічного завдання під час спілкування з замовником. Дизайн-проект та візуалізація початкового рівня з загальним уявленням про місцезнаходження техніки, меблів. Додатково враховуються побажання зі стилістики приміщення та кольорової гами.

 • План-схема

  Розробка індивідуального плану для розташування меблів. Дизайн-проект доповнюється кількома варіантами 3D-візуалізації приміщень. Вносяться корективи від замовника та підписується договір.

 • Затвердження візуалізації

  Формується фінальна візуалізація приміщення з урахуванням коректив клієнта. Створюється необхідна документація, яка дає можливість оцінити роботу з різними рівнями освітлення тощо. Доповнюється рекомендаціями на закупівлю матеріалів для стін та підлоги.

 • Виконання робіт

  Розпочинається робота над оздобленням інтер’єрів згідно з планами під контролем замовника та авторським наглядом.

Дизайн інтер’єрів – послуга, що полягає у створенні комфортних умов проживання, а також допомагає ідеально спланувати житловий простір, оптимізувати його, візуально розширити та розумно використовувати власні квадратні метри.

Дизайн інтер’єрів у місті Львів

Львів – особливе місто України, де найбільше цінується індивідуальність, самовираження та сучасні модні тренди. Особливо, якщо це стосується оформлення власного куточка для проживання та відпочинку.

Запорукою комфорту та способом підкреслити власну оригінальність стане розробка дизайнерського рішення для квартири або кожної кімнати окремо. Саме завдяки якісним послугам спеціалістів можна перетворити власне житло на світле, затишне, обрати будь-який з існуючих стилів оформлення.

Дизайн може бути індивідуальним, завдяки чому навіть невеликі житлові площі будуть виглядати стильними та сучасними.

Дизайн інтер’єрів квартир: особливості

Дизайн дає змогу створити найбільш гармонійний та функціональний мікроклімат у приміщенні. Для того, аби сформувати якісний дизайн-проект, спеціалісти вивчають усі особливості приміщень, матеріали, планування кімнат, площу, можливості для освітлення тощо.

В основі такого явища, як дизайн – створення варіантів для ідеального планування кімнат таким чином, аби це не суперечило сучасним технічним нормам безпеки, а також не заважало експлуатації. У результаті такої видозміни приміщення можуть стати більш просторими та зручними.

Дизайн квартири може мати такі особливості:

 • Перепланування старого житлового фонду для створення сучасних студій;
 • Об’єднання різноманітних приміщень – кухні, вітальні, туалету, ванни тощо;
 • Використання функціональних елементів – арок та ніш для підвищення зручності;
 • Візуальне та оптичне розширення за допомогою правильних матеріалів;
 • Якісне освітлення – основне та акцентне для зручності та підтримки загального стилю.

Замовити дизайн-проект можна, орієнтуючись на інноваційні будматеріали. Наприклад, фактурну штукатурку, текстурні покриття, якісні та натуральні варіанти для підлоги, а також стінові панелі замість звичних шпалер.

Дизайн інтер’єрів квартир та етапи його створення

Перш ніж говорити про дизайн інтер’єрів та його впровадження у життя, необхідно розпочати з розробки усієї документації, що лежить в основі оздоблення кожного житлового приміщення.

Дизайн інтер’єрів квартир розподіляється на такі етапи:

 1. Створення технічного завдання під час спілкування з замовником. Дизайн-проект та візуалізація початкового рівня з загальним уявленням про місцезнаходження техніки, меблів. Додатково враховуються побажання зі стилістики приміщення та кольорової гами.
 2. Розробка індивідуального плану для монтажу та розташування меблів. Дизайн-проект доповнюється кількома варіантами 3D-візуалізації приміщень. Вносяться корективи від замовника та підписується договір.
 3. Формується фінальна візуалізація приміщення з урахуванням коректив клієнта. Створюється необхідна документація, яка дає можливість оцінити роботу з різними рівнями освітлення тощо. Доповнюється рекомендаціями на закупівлю матеріалів для стін та підлоги.
 4. Розпочинається робота над оздобленням інтер’єрів згідно з планами під контролем замовника та автора проекту.

Окрім візуалізації, дизайн інтер’єрів також містить супутню документацію. Наприклад, відомості про компанії та майстерні, де можна замовити найбільш якісні матеріали, що відповідають потребам клієнта. Особливу увагу приділяють предметам, які мають бути виготовленими на замовлення – вітражам, дверям, паркетам, системам кондиціонування тощо.

Авторський нагляд – важлива частина робіт

Авторський нагляд – один з етапів, яка являє собою контроль за виконанням робочих схем. Для цього дизайнер, що створював безпосередньо дизайн-проект приміщення, приїжджає на місце. У результаті авторського нагляду дизайнер може створювати додаткові плани та схеми, доповнювати креслення та оперативно вносити потрібні коригування.

Авторський нагляд також передбачає присутність автора дизайн-проекту під час виконання робіт особливої важливості. Наприклад, дизайнер може безпосередньо із замовником займатись закупівлею матеріалів для квартир, сантехніки, меблів та декоративних елементів для інтер’єрів.

Окрім цього, авторський нагляд передбачає також:

 • Виїзди безпосередньо на об’єкт, де проводиться ремонт;
 • Внесення правок до початкових схем та креслень;
 • Контроль під час виконання монтажу;
 • Забезпечення виконання проекту;
 • Підготовку індивідуальних комерційних пропозицій для закупівлі матеріалів;
 • Підбір меблів, техніки та інших рішень для оздоблення квартир.

Дизайн-проект від дизайнера – не все, що потрібно для якісних робіт у житлових приміщеннях. Контроль за його дотриманням, а також тісна взаємодія з клієнтом є гарантією якісного декорування квартир, студій та інших місць проживання.

Дизайн інтер’єрів у Львові: вартість робіт

Дизайн інтер’єрів – послуга, ціна якої значно коливається у залежності від площі квартир, складності проекту та багатьох інших факторів. Вартість формується на початковому етапі до створення візуалізації. Для розрахунку необхідно надати плани та схеми приміщень, окреслити, яким повинен бути дизайн-проект, які художні зміни будуть вноситись до кімнат та багато іншого.

На вартість декорування інтер’єрів квартир впливає також необхідність у авторському супроводі та нагляді під час виконання робіт.

Ціна також буде змінюватись у залежності від стилю та рівня оформлення приміщень. Базова візуалізація та дизайн-проект, що містить лише плани розміщення певних предметів та комунікацій, буде значно дешевшою. Індивідуальний план, а також візуалізація у 3D, сумісно з наглядом дизайнера, будуть вартувати дорожче.

Замовити дизайн інтер’єрів у місті Львів від LoftHouse

Ремонтна компанія LoftHouse дає можливість співпрацювати з кращими дизайнерами міста, які точно знають, що запропонувати, аби знайомі квадратні метри перетворились на затишні та стильні.

Компанія LoftHouse має свої особливості:

 1. Виняткова команда професіоналів, здатна розробити будь-який дизайн;
 2. Підписання усіх необхідних офіційних паперів та договору;
 3. Швидке виконання робіт у стиснуті терміни;
 4. Індивідуальний підхід до вирішення будь-яких проблем клієнта;
 5. Професійне виконання робіт будь-якого типу.

Ремонт власного житла з LoftHouse – запорука комфорту, а також можливість перетворити власні мрії на реальність, створивши ідеальне, сучасне житло!

Наші роботи

Як замовити ремонт?

Ви надсилаете заявку або телефонуєте

Домовляємося про зустрiч та огляд об’єкта

Разраховуємо вартiсть та термiни робiт

Розпочинаємо роботу

   Дякуємо!

   Заявка відправлена