Монтаж трубопроводів

Реалізуємо дизайнерський ремонт під ключ

Вирішили зробити комплексний ремонт житла?

Етапи монтажу системи водопостачання:
 • Проектування

  На даному етапі вибирається місце монтажу сантехніки, проводяться заміри та розробляється план приміщень будинку. Згідно підготовленої план-схеми водопроводу, підраховується необхідний метраж труб, кількість колін, виходів і допоміжних елементів.

 • Вибір матеріалу

  Найбільш популярні труби для монтажу трубопроводу – поліпропіленові. Вони є міцними, довговічними та екологічно безпечними, адже при нагріванні не виділяють токсичних та шкідливих для людей сполук.

 • Вибір елементів

  Для проведення монтажу поліпропіленових труб потрібні спеціальні елементи кріплення, комплектуючі, інструмент. Для стикування труб використовується спеціальний паяльник.

 • Монтаж труб

  Під час монтажу трубопроводу майстри уникають додаткових з’єднань труб, адже це суттєво погіршує надійність системи водопостачання. Труби встановлюються від центрального стояка до змішувачів, кранів, водяного обігрівача, пральної машини та теплої підлоги.

Сантехнічні роботи

Під поняттям сантехнічні роботи слід розуміти повний спектр послуг зі встановлення чи ремонту сантехнічних приладів, трубопроводів, опалювального обладнання, лічильників для опалення та водопостачання, систем «тепла підлога» тощо.

Будь-які роботи з монтажу сантехніки чи системи опалення є відповідальними та потребують досвідчених рук майстрів. Адже напевно нікому не хочеться затопити власний приватний будинок чи квартиру сусіда, розташованої нижче поверхом. А це додаткові фінансові збитки на ремонт приміщення. Щоб запобігти таким небажаним клопотам в майбутньому, монтаж сантехніки та трубопроводів слід довірити перевіреним майстрам-сантехнікам з великим досвідом роботи. Такі досвідчені спеціалісти знають всі тонкощі монтажу, що дозволить забезпечити довготривалу безаварійну експлуатацію водопроводів, систем тепла підлога, котлів, бойлерів та іншого обладнання для створення затишку та комфорту у власній оселі.

Послуги сантехніка у Львові

Компанія LoftHouse з багаторічним досвідом у сфері ремонту та монтажу систем життєзабезпечення будинків виконує сантехнічні роботи у Львові та області, використовуючи сучасні технології, інструмент та обладнання. Професійний штат кваліфікованих майстрів дозволить встановлювати швидкі терміни виконання робіт. Всі сантехнічні роботи виконуються згідно з договором за фіксованою ціною, яка не змінюються в більшу сторону ні за яких обставин.

Особливості та етапи монтажу трубопроводів

Водопровід – основний елемент системи життєзабезпечення будинку чи квартири. До нього входять труби, запірно-регулююча арматура та допоміжне обладнання для забезпечення житла водою.

Монтаж системи водопостачання складається з 4 етапів:

 1. Проектування. На даному етапі вибирається місце монтажу сантехніки, проводяться заміри та розробляється план приміщень будинку. Згідно підготовленої план-схеми водопроводу, підраховується необхідний метраж труб, кількість колін, виходів і допоміжних елементів для монтажу системи водопостачання.
 2. Вибір матеріалу. Найбільш популярні труби для монтажу трубопроводу – поліпропіленові. Вони є екологічно безпечними, адже при нагріванні не виділяють токсичних та шкідливих для людей сполук. На поверхні труб не розмножуються грибки та бактерії. Поліпропіленові труби еластичні, легко вигинаються та обрізаються. В них відсутні шви, що відображається на довговічності трубопроводу.
 3. Вибір елементів. Для проведення монтажу поліпропіленових труб потрібні спеціальні елементи кріплення, комплектуючі, інструмент. Для стикування труб використовується спеціальний паяльник. Вибирати комплектуючі потрібно перевірених виробників: про це більш детально розкажуть сантехніки нашої компанії під час консультацій щодо монтажних робіт.
 4. Монтаж труб. Під час монтажу трубопроводу майстри уникають додаткових з’єднань труб, адже це суттєво погіршує надійність системи водопостачання. Труби встановлюються від центрального стояка до змішувачів, кранів, водяного обігрівача, пральної машини та теплої підлоги. Для розведення трубопроводу на складних ділянках сантехніки ставлять коліна та трійники.

Наші роботи

Як замовити ремонт?

Ви надсилаете заявку або телефонуєте

Домовляємося про зустрiч та огляд об’єкта

Разраховуємо вартiсть та термiни робiт

Розпочинаємо роботу

   Дякуємо!

   Заявка відправлена