Оздоблювальні роботи

Реалізуємо дизайнерський ремонт під ключ

Вирішили зробити комплексний ремонт житла?

Чому оздоблювальні внутрішні роботи варто замовити в LoftHouse?
 • В ногу з часом

  Використовуємо сучасні технології, матеріали та обладнання для оздоблення приміщень.

 • Працюють фахівці

  Наш штат укомплектований справжніми фахівцями для оздоблення стін, підлоги, стелі.

 • Попередня візуалізація

  Для отримання бажаного для клієнта результату наш дизайнер складає візуалізацію майбутнього дизайну приміщення.

 • Роботи згідно договору

  Підписуємо офіційний договір про співпрацю, кінцева узгоджена вартість робіт не змінюється з часом.

 • Дотримуємось термінів

  Всі запланові роботи будуть виконані в узгоджені з замовником терміни.

Оздоблювальні роботи – внутрішні маніпуляції, які завершують оформлення будинку або будь-якого приміщення. Фактично є творчою працею, без якої неможливо уявити собі повноцінне функціонування квартири, офісу, магазину тощо.

Оздоблювальні роботи: що до них входить

Будь-які внутрішні маніпуляції з поверхнею стін та стелі, як правило, діляться на кілька основних категорій. Усі типи оздоблення торкаються кількох основних поверхонь у приміщенні. У результаті, ціна буде залежати безпосередньо від загальної площі квартири.

Оздоблювальні внутрішні роботи розділяються на дві основні категорії:

 1. Чорнові: включають штукатурку стін, стелі, додаткове вирівнювання поверхні у разі необхідності або суттєвого відхилення від норми, стягнення підлоги, встановлення гіпсокартонних конструкцій, підключення сантехніки, електрики, систем опалення.
 2. Чистові: шпаклювання, фарбування поверхонь, загальне облаштування, обклеювання шпалерами, укладання плитки, декорування мармуром, каменем тощо, а також монтаж розеток, вимикачів та інших додаткових елементів.

Оздоблювальні роботи також можуть розподілятись у залежності від типу поверхні. Внутрішні маніпуляції проводяться на стінах, стелі, підлозі, що потребує окремих навичок, вмінь і матеріалів.

Така послуга передбачає встановлення декількох видів стель – з гіпсокартону, підвісних, реєчних та модульних варіантів. На будівельному етапі також формуються перегородки, робляться прорізи для дверей і вікон, створюються фальшстіни за необхідності тощо.

Окремо варто відзначити маніпуляції з підлогою. У залежності від її стану, може проводитись стяжка, нівеліровка, формується наливка у разі необхідності. На фінальному етапі вкладаються різні типи покриття: від ковроліну, лінолеуму до плитки з різних матеріалів та ламінату, паркетної дошки тощо.

Кому і коли варто замовити оздоблювальні роботи у місті Львів

Внутрішні оздоблювальні роботи – послуга, яку можуть замовити як власники квартир і приватних будинків, так і володарі певних закладів у місті. Найчастіше замовляють бригаду майстрів для оформлення квартир у новобудовах або ж у старому житловому фонді.

Власникам бізнесу варто замовити таку послугу для промислових будівель (фабрик, заводів), офісів, готелів, ТЦ і ТРЦ, маленьких магазинів й навіть великих супермаркетів.

Вартість робіт з оздоблення у Львові

Ціна на оздоблення та декорування змінюється у залежності від багатьох факторів. Кожна компанія має власний прайс не лише на монтаж та ремонт, а й на інші види втручання. Завдяки встановленим фіксованим розцінкам можна порахувати вартість оздоблення для власного житла ще до звернення до компанії.

Оздоблювальні роботи можуть мати різні ціни у залежності від:

 • Загальної площі приміщення;
 • Необхідного виду ремонту;
 • Потреби у вирівнюванністін та підлоги;
 • Вартості ремонтно-оздоблювальних матеріалів;
 • Видів декорування тощо.

Окремо від монтажу та роботи майстрів прораховується ціна на шпалери, плитку, покриття для підлоги, виходячи з розрахунку на квадратний метр площі.

Оздоблювальні внутрішні роботи від LoftHouse

Фахівці нашої компанії допомагають отримати якісне, сучасне та комфортне житло у результаті проведених дизайнерських та ремонтних робіт.

Компанія LoftHouse підкорює своїми перевагами:

 1. Працюємо лише з сучасними технологіями та обладнанням;
 2. Маємо провідних фахівців у ремонтно-будівній сфері;
 3. Попередньо візуалізуємо та складаємо дизайн-проект;
 4. Підписуємо офіційний договір про співпрацю;
 5. Працюємо якісно, професійно та швидко.

Ми забезпечимо якісний ремонт від нуля до його повного завершення, а також гарантовано позбавимо від головного болю, адже будемо контролювати якість виконання на усіх етапах!

Наші роботи

Як замовити ремонт?

Ви надсилаете заявку або телефонуєте

Домовляємося про зустрiч та огляд об’єкта

Разраховуємо вартiсть та термiни робiт

Розпочинаємо роботу

   Дякуємо!

   Заявка відправлена