Ремонт котеджів та будинків

Реалізуємо дизайнерський ремонт під ключ

Вирішили зробити комплексний ремонт житла?

Етапи робіт з оздоблення приміщень:
 • Планування

  Першочергова задача, під час якої вирішується необхідність перепланування житлових та нежитлових зон;

 • Дизайн

  Створення дизайн-проекту та візуалізація майбутнього ремонту, розташування предметів декору тощо;

 • Закупівля

  Важливо орієнтуватись на якісні та безпечні матеріали, підбирати їх безпосередньо під дизайнерський проект, враховуючи правила пожежної безпеки;

 • Початок робіт

  Спочатку проводяться зовнішні роботи, а потім – внутрішні, які починаються з очищення та формування відповідних комунікацій.

Ремонт котеджів – складна справа, що потребує додаткових навичок та знань. Адже така будівля значно відрізняється від невеличкої міської квартири. А тому, якщо виникає така потреба, варто звернутись до професіоналів з LoftHouse.

Ремонт котеджів та будинків у місті Львів: особливості роботи

Приватний будинок – особлива споруда, яка потребує комплексного та унікального підходу до проведення ремонтних робіт.

Ще одна особливість оздоблення власного дому полягає у праці не маленької групи майстрів, а цілої бригади, де присутні фахівці з різних галузей будівництва – від електрики до сантехніки тощо.

Види ремонтних робіт у будинках

У зв’язку з появою нових технік та матеріалів, з’явились нові види оздоблювальних робіт. Замовити сучасний ремонт котеджів можна у декількох основних видах у залежності від своїх потреб, фінансів та ідей щодо дизайнерського внутрішнього оформлення будинку.

Ремонт котеджівпід ключ розподіляється на кілька основних видів:

 • Косметичний;
 • Капітальний;
 • Євроремонт;
 • Частковий;
 • Екологічний;
 • Дизайнерський.

Внутрішні косметичні роботи допомагають зробити приватний будинок більш «свіжим» та сучасним. Це досить невеликий пласт робіт, які полягають у заміні та покращенні оздоблювальних матеріалів.

Капітальний ремонт будинків може бути як стандартним, так і ускладненим. У другому випадку виконуються роботи зі знесення перегородок та стін задля перепланування житлової площі. До складних капітальних робіт також належить проведення та зміна місця каналізації, прокладення труб з водопостачання, електричні задачі тощо.

Найчастіше приватний будинок оздоблюють за допомогою євроремонту, який полягає у використанні сучасних матеріалів  та технологій. Євроремонт став таким популярним ще й тому, що у його основу лягають сучасні європейські стандарти з безпечного будівництва.

Найбільшу ціну має дизайнерський ремонт. Його можна назвати індивідуальним, адже задля цього створюється дизайн-проект, а також може бути проведена повна реконструкція приміщень.

Ще одна популярна послуга, яка стосується внутрішніхробіт на об’єкті, це частковий ремонт. Заміський будинок часто потребує доробки або перероблення, усунення певних вад, які були виявлені під час його експлуатації.

Найбільшим сучасним вважається еко ремонт котеджів. Його суть полягає у використанні матеріалів, які є нешкідливими для здоров’я людини та навколишнього середовища. Такі внутрішніроботи потребують справжніх професійних майстрів, які добре розуміються на особливостях матеріалів.

Капітальний ремонт котеджів: все, що потрібно знати

Після того, як приватний, заміський будинок у місті Львів буде зведений, необхідно замовитикапітальний ремонт у компанії-підрядника. Особливо такий ремонт заміських котеджів необхідний у разі купівлі вже готового об’єкту, коли є бажання зробити перепланування та глобальні зміни у його зовнішньому вигляді.

Внутрішній капітальний ремонт котеджів – послуга, до складу якої входить широкий список робіт. Вони можуть бути спрямовані на проведення систем водопостачання, каналізації, декоративних та інших видів діяльності під ключ. Особливої уваги приватний будинок потребує на етапі перепланування та знесення стін, які не є несучими.

Такий ремонт має найбільший обсяг, а також досить суттєву ціну. Заміський будинок може потребувати також зміни покрівлі, зовнішнього та іншого оздоблення, створення індивідуального дизайнерського рішення.

Приватний будинок більш зручний у плані проведення оздоблювальних робіт, аніж квартира. Усе тому, що проводити ремонт під ключ потрібно буде на власній території, де немає необхідності у узгодженні питань із сусідами та отриманням дозволу на будівництво.

Ціни на ремонт котеджів та будинків у Львові

Приватний будинок, на відміну від квартири, має куди більшу площу, кількість поверхів, які впливають на формування фінальної вартості робіт.

Ціни на євроремонт котеджів формуються залежно від таких факторів:

 • Необхідність демонтажу старих матеріалів;
 • Загальна площа ремонтної області;
 • Матеріал, з якого зведений заміський будинок;
 • Кількість поверхів;
 • Віддаленість від міста;
 • Обрані матеріали;
 • Транспортування закупівель до об’єкта;
 • Вивезення відходів тощо.

Послуга оздоблення котеджів розподіляється також на кілька видів, кожен з яких має власну вартість. До прикладу, найбільшу ціну будуть мати електромонтажні роботи, а також послуга з демонтажу та фінального покриття стін та підлоги.

Приватний будинок, який був зведений та зданий у експлуатацію клієнтові, у сфері оздоблення буди вартувати дешевше, аніж ремонт котеджів, що вже були у використанні. Найдешевшим типом ремонту котеджів буде, звісно, частковий або косметичний, що усуває певні візуальні недоліки.

Замовити ремонт котеджів від LoftHouse

Приватний, заміський будинок від LoftHouse – це не просто місце для відпочинку та розваг, а справжня мрія, яка може бути реалізована у короткі строки.

Компанія LoftHouse, що проводить ремонтні роботи у місті Львів, має свої переваги:

 1. Складення офіційного договору на проведення комплексних робіт;
 2. Формування прозорого кошторису з усіма цінами та встановлення реального бюджету;
 3. Використання сучасної техніки та технологій під час праці;
 4. Можливість візуалізації готової роботи до її початку за бажанням клієнта;
 5. Штат професійних співробітників з великим досвідом;
 6. Швидкі та реальні терміни виконання поставлених завдань.

Ремонт котеджів разом з нашою компанією стає легкою, приємною та доступною справою. Разом з LoftHouseбільше не потрібно постійно контролювати кожну дію та шукати майстрів вузького профілю – ми виконаємо все вчасно та якісно, адже піклуємось про власну репутацію.

Наші роботи

Як замовити ремонт?

Ви надсилаете заявку або телефонуєте

Домовляємося про зустрiч та огляд об’єкта

Разраховуємо вартiсть та термiни робiт

Розпочинаємо роботу

   Дякуємо!

   Заявка відправлена