Ремонт квартир в новобудові

Реалізуємо дизайнерський ремонт під ключ

Вирішили зробити комплексний ремонт житла?

Чому ремонт квартир «під ключ» варто довірити LoftHouse?
 • Індивідуальність

  До кожного проєкту гарантуємо  індивідуальний та креативний підхід.

 • Сучасні рішення

  Ремонт проводиться з використанням сучасного обладнання та технологій.

 • Гарантія якості:

  На всі ремонтні роботи ми надаємо гарантію, у разі виявлення невідповідностей, все усувається за наш рахунок.

 • Роботи за договором

  Підписуємо договір про виконання робіт для безпеки клієнта.

 • Витримуємо терміни

  Виконуємо усі взяті на себе зобов’язання у чітко зазначений термін.

Придбати житло у будинку, який був недавно зведений, – мрія великої кількості людей. Однак, окрім придбання, важливо подумати й про майбутній ремонт, який забезпечить комфортне перебування у власному житлі. Особливо, якщо замовляти його у перевіреній часом компанії LoftHouse.

Ремонт квартир в новобудові у Львові та його особливості

Новобудова – тип житла, що пропонує клієнтам кілька основних квартир, які потребують різного рівня втручання. Ремонт у новобудові буде залежати від безпосередньо типу оздоблення, яке знаходиться у придбаній квартирі. До прикладу, найбільш популярним є капітальний ремонт, що проводиться після придбання голих стін, які ще не вирівняла компанія-забудовник.

Так, у новобудовах доступні такі варіанти житла:

 • стандартне без обробки, де необхідно починати ремонт з нуля;
 • з чорновою обробкою, де були проведені ремонтні роботи з вирівнювання стелі та підлоги;
 • з чистовою обробкою, де встановлені вікна, двері, пофарбовані стіни, присутні комунікації тощо.

Ремонтні маніпуляції у такому будинку можна починати лише після того, як будуть підключені усі необхідні комунікації. У разі, якщо придбана квартира знаходиться на високому поверсі, необхідно дочекатись, коли компанія-забудовник увімкне ліфт, що допоможе доставляти будівельні матеріали.

Ремонт у такому будинку має свої особливості. Житло, яке було нещодавно зведене, часто може давати усадку протягом кількох років. Тому важливо врахувати це й додатково вжити заходів, які будуть запобігати появі та утворенню тріщин на різноманітних поверхнях.

Під час формування стяжок необхідно додатково вживати заходів, які допоможуть уникнути швів та деформації у місцях сходження стін, а також між приміщеннями. Наприклад, зробити це можливо, якщо на стіну помістити спеціальну металеву сітку, яка не дасть штукатурці осипатись з часом.

Варто відзначити, що ремонт у таких будівлях не рекомендується проводити з дорогих та унікальних матеріалів. Це обумовлено саме можливістю виникнення усадки та деформації будівлі у випадку, якщо будівельні матеріали будуть мати велику вагу. Тому для стель використовують підвісні конструкції, а підлогу у кожній кімнаті доповнюють окремими стяжками.

Ремонтні роботи у новобудові: основні етапи

Новобудова є особливим місцем для проведення робіт з оздоблення та покращення житла. Як правило, новобудова передбачає наявність мінімального оздоблення, яке було проведено у квартирах клієнтів.

Перш ніж почати ремонтні роботи у квартирах в новобудовах, необхідно створити візуальну модель, що допоможе зрозуміти як у майбутньому буде виглядати житлова та нежитлова площа.

Така послуга може мати кілька основних етапів:

 • Вирівнювання стін, підлоги та стелі (штукатурка);
 • Демонтаж та проведення сантехнічних та електричних комунікацій;
 • Облаштування стяжки, шпаклівка поверхонь;
 • Монтаж підвісної стелі;
 • Додаткові роботи з електрики, встановлення шумоізоляції;
 • Встановлення вікон та дверей;
 • Укладання плитки, ламінату або лінолеуму;
 • Оздоблення стін та стелі;
 • Встановлення систем кондиціонування у квартирах та за їх межами;
 • Декоративні ремонтні роботи;
 • Прибирання житла, поверху та вивезення будівельного сміття;
 • Встановлення меблів.

Перш ніж почати ремонт, необхідно буде провести закупівлю будівельних матеріалів, виходячи з основного, з якого зроблена новобудова. Окрема послуга, яка може знадобитись – це отримання дозволу на знесення бригадою перегородок та стін, які не є основними.

Після того, як ремонтні роботи під ключ у новобудові будуть завершені, буде проведена здача об’єкту до експлуатації.

Ціна на ремонт квартир у новобудовах у місті Львів

Новобудова потребує особливого підходу до оздоблення. Замовити ремонт можна різних типів відповідно до потреб клієнта, а також від того, у якому стані знаходиться житло після купівлі. Також фінальна вартість буде складатись з сумарного об’єму, кількості квадратних метрів, поверху, на якому знаходиться житло, та складності завдань.

Оскільки новобудова ще не була попередньо оздоблена, можна буде зекономити на проведенні демонтажу. Однак, якщо є потреба замовити ремонтні роботи з заміною вже встановлених  дверей та вікон – необхідно розраховувати, що ціна буде значно вищою.

Як правило, ремонт новобудови складає приблизно 20-30% від загальної вартості житла. Окремо варто додати, що чим вищий поверх квартири, яка була куплена, тим дорожчими будуть додаткові роботи у вигляді доставки матеріалів на об’єкт.

Вартість такого завдання, як ремонт, можна суттєво зменшити за допомогою матеріалів. До прикладу, ремонт із застосуванням штукатурки, без підвісних стель, а також з мінімальними плитковими роботами буде вартувати на 15-20% менше.

Варто розуміти, що новобудова потребує такого типу оздоблення, як капітальне. Такі ремонтні роботи включають велику кількість послуг. До прикладу, ціна на знесення перегородок, а також послуга супутнього вивезення сміття буде формуватись у залежності від об’єму та складності завдання.

Замовити ремонтні роботи під ключ у місті Львів від LoftHouse

Ремонтна компанія LoftHouse – це місце, яке об’єднує професіоналів різного рівня – електриків, монтажників, дизайнерів, сантехніків, що зможуть втілити у життя найсміливіші ідеї наших клієнтів.

Компанія LoftHouseмає велику кількість переваг:

 1. Ремонті роботи проводяться з використанням сучасного обладнання та технологій;
 2. До кожного клієнта – індивідуальний та креативний підхід;
 3. Кваліфікований професіонал та команда сучасних дизайнерів гарантують якість робіт;
 4. Підписуємо договір про виконання робіт для безпеки клієнта;
 5. Виконуємо усі зобов’язання у чітко зазначений термін.

Прикрашання власного будинку чи квартири з LoftHouse – можливість позбутись головного болю, адже ми зробимо усе необхідне за вас: гарантуємо закупівлю якісних матеріалів, а також приберемо після закінчення усіх робіт.

Наші роботи

Як замовити ремонт?

Ви надсилаете заявку або телефонуєте

Домовляємося про зустрiч та огляд об’єкта

Разраховуємо вартiсть та термiни робiт

Розпочинаємо роботу

   Дякуємо!

   Заявка відправлена